Za jak dlouho se Smoky Fun rozpálí na provozní teplotu pro přímé grilování?

Dobrý den, na vašich stránkách jsem narazil na zahradní gril s udírnou Smoky Fun Big Chief 20. Chtěl bych se zeptat, za jak dlouho se gril roztopí na provozní teplotu potřebnou pro přímé grilování? Jako palivo bych chtěl používat normální dřevo. Děkuji za odpověď.
05.12.2018 Barbora V.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Doba, která uplyne od okamžiku zapálení grilu až po jeho roztopení na potřebnou provozní teplotu, je velmi krátká. Počítejte s tím, že při topení kusovým dřevem dosáhnete optimálním provozní teploty pro přímé grilování zhruba tak za 10 až 15 minut. Zahradní gril s udírnou Smoky Fun Big Chief 20 stojí 103 900 korun a na našich webových stránkách jej najdete pod produktovým kódem S01.143. Jedná se o špičkový, velkokapacitní gril s konstrukcí z masivní lakované litiny, vybavený navíc prostornou udírnou se třemi rošty na uzení masa, ryb, sýrů a zeleniny.

V případě, že budete mít o poptávaný zahradní gril s udírnou Smoky Fun Big Chief 20 nadále zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář, anebo nás můžete vyhledat přímo v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde s vámi vše probere jeden z našich odborných poradců.

dsc-0128
dsc-0091
dsc-0058
dsc-0077

Aktuality

Archiv aktualit