Nový Weber Master-Touch aneb červený vpřed

Ten gril upoutá vaši pozornost sotva o něj zavadíte koutkem oka. Kotlový gril Weber Master-Touch GBS oblečený do elegantního červeného kabátku je zkrátka nepřehlédnutelný. Již brzy se s ním budete moct seznámit osobně v naší prodejně.  

Červená sluší

Přestože za sebou nemáme ani půlku září, už teď jsme pro vás na letošní Vánoce připravili jednu opravdu speciální novinku. Na vánoční dárky není nikdy dost brzy. A tak se už teď můžete začít těšit na limitovanou edici tradičního kotlového grilu Master-Touch GBS, tradiční vlajkové lodi značky Weber, v ďábelsky elegantním červeném provedení.  

Výkon, výbava, výzbroj – vše zůstalo při starém

Červená barva je ale jedinou změnou, kterou Weber Master-Touch prošel. Jinak se můžete těšit na starý dobrý Master-Touch, jak je znáte. Prostě velký kotel, spolehlivý výkon, vymazlený zásobník na popel a hlavně velký rošt, na kterém ugrilujete hromady jídla. Jak bývá u Master-Touchů zvykem, střed roštu je vyjímatelný a místo něj lze do grilu nasadit stojan na kuře, kámen na pizzu, litinovou mřížku Sear Grate na grilování steaků a další komponenty z kolekce příslušenství Weber GBS.  

V prosinci v našem Weber Worldu

Pokud se chcete s fešáckým Master-Touchem seznámit osobně, stačí, když v prosinci zavítáte do naší prodejny Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde budeme mít v průběhu posledního měsíce letošního roku gril vystavený v plné parádě.

img-7402
img-7403
img-7404
img-7405
img-7408
img-7409
img-7410
img-7411
img-7414
img-7420