Další barevný Master-Touch je tu - zelený Master Touch Spring Green

Je to teprve nedávno, co jsme vás informovali o zbrusu novém grilu Master Touch v exkluzivní modré barvě a už tu pro vás máme další vyparáděný gril Master Touch v unikátním barevném provedení. Představujeme vám Weber gril Master Touch Spring Green v příjemně osvěžující zelené barvě.  

Další přírůstek do unikátní kolekce barevných grilů

Weber Master Touch Spring Green je sytě zelený gril na dřevěné uhlí, který de facto navazuje na svého předchůdce Master Touch Slate Blue a rozšiřuje tak naší naprosto unikátní kolekci barevných grilů Master Touch, kterou vám nikde jinde nenabídnou, než v naší prodejně Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy). Stále pestřejší paleta barevných grilů umožňuje vybrat si odstín přesně podle vkusu a nátury. Nová pastelově zelená barva, která zdobí poklop a kotel grilu Master Touch Spring Green je ideální alternativou za decentnější odstín modrého grilu Master Touch Slate Blue či za sytě červenou barvu grilu Master Touch Red.  

Spring Green umí totéž co všechny Master-Touche

Po výkonnostní a technologické stránce je model Spring Green stejně jako State Blue dokonale vybaveným grilem na dřevěné uhlí se vším, co má správný Master Touch mít. To znamená, že nechybí velký GBS rošt s vyměnitelným středem, který umožňuje používat doplňky z kolekce příslušenství Weber GBS, dále speciální zásobník na popelník One-Touch, termosonda v poklopu a další vychytávky.

img-9079
img-9084
img-9081
img-9089
img-9080
img-9087