Další přírůstek do rodiny barevných grilů – Master Touch Warm Grey

Je to sotva měsíc, co jsme vám představili dva nové barevné Master Touche a už tu máme další. Po odstínech Spring Green a Slate Blue máme tu čest vám představ Master Touch Warm Grey v decentním, ale slušivém šedém odstínu.  

Master Touch tak jak ho znáte

Co do výkonu, vybavení a možností využití je na tom model Warm Grey stejně jako ostatní kotlové grily Master Touch. Gril má klasický baňatý kotel s vysokým poklopem a tři podpěrné nožičky opatřené dvěma velkými kolečky pro snadnější manipulaci s grilem. V poklopu je zabudovaná termosonda s ciferníkem, která průběžně ukazuje, na kolik stupňů Celsia je gril rozpálen. Díky tomu můžete snadno sledovat teplotu a v případě potřeby jí regulovat pomocí větracích průduchů. Poklop je dost vysoký, takže na roštu se dají grilovat i větší kusy masa. Ať už různé pečeně, rolády, nebo třeba vepřové koleno, či celou drůbež. Master Touch Warm Grey je vybaven grilovacím roštem GBS s vyměnitelným středem, který je možné nahradit litinovým hrncem, pánví a dalším litinovým nádobím. Dalšími doplňky z kolekce příslušenství Weber GBS jsou například kámen na pizzu, nebo stojan na kuře. Pro snadnější údržbu je gril vybaven velkým zásobníkem na popel, který je ze všech stran chráněn, takže ani při silném větru se popel nerozfouká po zahradě. Zásobník lze z grilu pomocí páčky snadno vyjmou a po vyprázdnění stejně snadno vrátit na své místo pod grilovacím kotlem.  

Přijďte se na něj podívat

Pokud byste se chtěli na vlastní oči přesvědčit, jak nový Master Touch Warm Grey vypadá naživo, není nic jednoduššího, než se vypravit do našeho kamenného obchodu Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97, kde máme gril vystavený, společně s dalšími barevnými variacemi grilu Master Touch GBS.

img-0492
img-0494
img-0491
img-0493
img-0501
img-0502
img-0503
img-0505
img-0497
img-0495