Designové digitální udírny Bradley

Tak tohle je opravdu něco! Představujeme vám digitální udírny Bradley v exkluzivním designovém provedení s dekorativními dvířky.  

Udírna Bradley Smoker 4 Teak Wood

digitalni-udirna-bradley-smoker-4-teak-wood

První ze dvou zbrusu nových designových udíren je digitální udírna Bradley Smoker 4 Teak Wood. Co se rozměrů, výkonu a vybavení, je na tom stejně jako digitální udírna Bradley Smoker 4, ale Teak Wood má navíc dekorativní dvířka s motivem teakového dřeva, díky kterému udírna získává rustikálnější nádech. S takovouto úpravou udírna Bradley Smoker Teak Wood krásně zapadne například jako součást venkovní kuchyně. Nová designová udírna Bradley Smoker 4 Teak Wood stojí 20 990,- a v našem e-shopu jí najdete pod katalogovým kódem BTDS76CE/W01.  

Udírna Bradley Smoker 6 Hickory Wood

digitalni-udirna-bradley-smoker-6-hickory-wood

Druhá designová udírna nese název Bradley Smoker 6 Hickory Wood a svými rozměry a vybavením odpovídá digitální udírně Bradley Smoker 6 z naší stálé nabídky. Oproti ní má ale krásně zdobená dvířka s exkluzivním motivem hrubě opracovaného dřeva z bílého ořechu (hickory). Díky rustikálnímu zdobení se udírna krásně hodí například do zahradní pergoly či altánu, nebo jako součást venkovní kuchyně. Digitální udírna Bradley Smoker 6 Hickory Wood stojí 24 990 korun a na našich webových stránkách dohledáte podle produktového kódu BTDS108CE/W04.

digitalni-udirny-bradley-smoker

Aktuality

Archiv aktualit