BTDS108CE/W04
Bradley
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Udírna Bradley Smoker 6 Hickory Wood
Digitální udírna Bradley Smoker 6 s dekorativními dvířkami.
| Vnější rozměry | 43 x 35 x 100 cm (62 x 35 x 100 cm – s generátorem kouře) |
| Vnitřní rozměry | 38 x 29 x 83 cm |
| Hmotnost | 26 kg |
| Využitelný prostor na uzení | 38 x 29 x 67 cm |
| Využitelný objem | 74 litrů (celkový objem 108 l) |
| Udící plocha | 6 x kovový rošt 25 x 33 cm |
| Napětí | 240 V/50 Hz |
| Příkon | 500 W (topné těleso) + 125 W (generátor kouře) |
| Kapacita udírny | 19 až 22 kg masa |
| Materiál udící komory | nerezová ocel |
| Záruční doba | 2 roky |
| Provozní teplota | do 120 °C (max. 160 °C podle okolní teploty) |
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...