Do nové grilovací sezóny s novinkami od Big Green Egg

Každý rok začíná grilovací sezóna spoustou školících akcí pro prodejce grilů, kde se podrobně seznamujeme s novinkami pro nadcházející sezónu a učíme se s tímto pracovat tak, abychom Vám vždy mohli poskytnout veškeré a hlavně správné informace o nabízených produktech. I letos se na začátku grilovací sezóny roztrhl pytel s nabídkami na produktová školení námi prodávaných značek grilů. Pojďme se tedy dozvědět něco nového!

První letošní školení, které jsme hromadně navštívili, bylo zaměřeno na veškeré možnosti použití zeleného vajíčka - Big Green Egg, světově uznávané značky, která kombinuje tradici s inovací v oblasti venkovního vaření a grilování. Školení bylo navíc doplněné o novinky, které nás o letošní sezóně čekají.

grilování na big green egg

Po celou dobu školení se o nás pečlivě staral ambasador této značky - kuchař Jan Punčochář a kuchaři z Grizzly Kitchen, kteří přímo v areálu hotelu a za naší asistence na zelených vajíčkách připravili celé menu.

Místo welcome drinku byla podávána skvělá bramborová polévka vařená v litinovém hrnci přímo na grilu. Následovala ochutnávka pizzy se smetanou, slaninou a červenou cibulí, která byla pečena v grilu na kameni. Nás osobně nejvíce zaujal slider s trhaným hovězím brisketem doplněný o lehký salátek a majonézu. 

grilování big green egg

Po přednášce, doslova nabité novinkami, ze světa zelených vajíček v podání zástupců českého dovozce Big Green Egg a evropských zástupců společnosti následovala další pauza. Tentokrát na nás na grilech čekali pečené steaky z hovězího pupku, t – bone a tomahawk.

Na odlehčení pák následoval uzený losos přímo na grilu s teriyaki salátem. A na závěr přišel květák uvařený v nálevu z kurkumy a dopečený v grilu s lanýžovou majonézou.

grilování na big green egg

Nové produkty z produkce Big Green Egg pro Vás pečlivě připravíme, vyzkoušíme, nafotíme, abychom Vám k nim mohli poskytnout ty nejaktuálnější a nejpřesnější informace. O testování nových výrobků Vás budeme informovat v našich novinkách nebo na našem BBQ blogu.

Zaujalo Vás něčím zelené vajíčko - gril Big Green Egg? Můžete si jej bez jakýchkoliv obav přijít gril Big Green Egg Large vyzkoušet k nám na prodejnu do Tachlovic, kde si můžete sami vajíčko roztopit a proškolení kolegové odpoví na Vaše dotazy. K tomuto od nás na vyzkoušení dostanete pytel originálního dřevěného uhlí, podpalovač, rukavici i pohrabáč - prostě vše, co ke grilování budete potřebovat.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit