Do nové sezóny s novými informacemi - produktové školení Big Green Egg

Každý rok začíná grilovací sezóna spoustou školících akcí pro prodejce grilů, kde se podrobně seznamujeme s novinkami pro nadcházející sezónu a učíme se s tímto pracovat tak, abychom Vám vždy mohli poskytnout veškeré a hlavně správné informace o nabízených produktech. I letos se na začátku grilovací sezóny roztrhl pytel s nabídkami na produktová školení námi prodávaných značek grilů. Pojďme se tedy dozvědět něco nového!

První letošní školení, které jsme hromadně navštívili, bylo zaměřeno na veškeré možnosti použití zeleného vajíčka - grilu Big Green Egg. Navíc bylo doplněné novinkami pro letošní sezónu. Po celou dobu školení se o nás pečlivě staral ambasador této značky - kuchař Jan Ripler, který přímo ve školící místnosti a za naší asistence na grilu Big Green Egg Large připravil celé menu.

Místo welcome drinku byla v hrnečcích podávána výborná dýňová polévka se zázvorem a kokosovým mlékem, další výtečnou věcí byl flammkuchen s lososem a čedarem, jako hlavní chod se podávala hovězí líčka s bramborovým pyré a omáčkou a sladkou tečkou na konec byla grilovaná hruška s karamelem a drcenými ořechy. Všichni jsme si výborně pochutnali a s plnými břichy se pustili objevování novinek pro letošní sezónu.

Nové produkty z produkce Big Green Egg pro Vás pečlivě připravíme, vyzkoušíme, nafotíme, abychom Vám k nim mohli poskytnout ty nejlepší informace. O testování nových výrobků Vás budeme informovat v našich novinkách nebo na našem BBQ blogu.

Zaujalo Vás něčím zelené vajíčko - gril Big Green Egg? Můžete si jej bez jakýchkoliv obav přijít gril Big Green Egg Large vyzkoušet k nám na prodejnu do Tachlovic, kde si můžete sami vajíčko roztopit a proškolení kolegové odpoví na Vaše dotazy. K tomuto od nás na vyzkoušení dostanete pytel originálního dřevěného uhlí, podpalovač, rukavici i pohrabáč - prostě vše, co ke grilování budete potřebovat.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit