Do nové sezóny s novými Spirity

Letošní grilovací sezóna skončila teprve nedávno, ale už teď máte pádný důvod těšit se na tu další. V novém roce bude na trh uvedena zbrusu nová kolekce plynových grilů Weber Spirit II. Celkem se můžete těšit na tři nové modely oblíbeného plynové grilu, a sice na Weber Spirit II E-210 GBSWeber Spirit II E-320 GBS a tentýž model v elegantním nerezovém provedení Weber Spirit II S-320 GBS.  

Co je nového u Spiritů?

Kolekce plynových grilů Spirit II přichází hned s několika zásadními inovacemi. Jednou z nich je obohacení grilů Spirit o přípojku pro termosondu iGrill 3 zabudovanou do pravého bočního pultíku.  Všechny grily z nové kolekce Spirit II budou také nově vybaveny litinovým roštem GBS s vyjímatelným středem, který umožňuje na grilu používat všechny doplňky z kolekce příslušenství Weber GBS. Patří mezi ně například kámen na pizzu, stojan na kuře nebo různé litinové nádobí. Změnilo se také provedení úložného prostoru pod grilovací vanou. U starších modelů byl úložný prostor řešen různými způsoby.Některé modely měly pod grilem skříňku s dvířky, jiné Sprity v přední části úložného prostoru plastový kryt, zadní část odkrytou.

Grily z nové kolekce Spirit II budou mít všechny pod grilovací vany pouze jednoduchou poličku přístupnou ze všech stran. Výhodou je také masivnější konstrukce a bytelnější kolečka. Nová kolekce plynových grilů Weber Spirit II dorazí do našeho Weber Worldu Vladeko začátkem příštího roku. Kromě nových grilů se můžete těšit také na bohaté příslušenství ke Spiritům II zahrnující například ochranné obaly, litinové grilovací desky, otáčecí špízy a řadu dalších zajímavých doplňků, kterými si můžete usnadnit a zpříjemnit vaše grilování.

img-2474
img-2479
img-2476
img-2475
x

Aktuality

Archiv aktualit