44010147
Weber
Prodej ukončen
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Weber Spirit II E-210 GBS
Weber Spirit II E-210 je moderní plynový gril ze zbrusu nové kolekce grilů Weber Spirit II.
| Rozměry grilu (v x š x h) | 144,78 x 121,92 x 66,04 cm |
| Rozměry se zavřeným poklopem | 113 x 121,9 x 68,6 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | elektrické |
| Grilovací rošt | litinový GBS rošt s vyměnitelným středem 52 x 44 cm |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Přípojka pro termosondu iGrill 3 | Ano |
| Základní vybavení | litinový GBS rošt, ohřívací rošt, bytelná kolečka, termosonda, přípojka na termosondu iGrill 3, sklápěcí odkládací pultík |
| Hmotnost | 35,45 kg |
| Barva | černá |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...