Gril na dřevěné uhlí Napoleon s luxusním vzhledem plynového grilu!

Další novinkou, teď na konci grilovací sezóny, na naší prodejně v Tachlovicích je luxusní gril na dřevěné uhlí v celonerezovém provedení od kanadského výrobce grilů Napoleon.  

gril na dřevěné uhlí napoleon charcoal professional 605

Toužíte po grilu na dřevěné uhlí, ale přijdou Vám vzhledově všechny stejné, černé, posmaltované? Pojďte se s námi podívat na gril Napoleon Charcoal Professional Pro 605! Na první pohled gril zaujme vzhledem, který je typický pro plynové grily. Nenechte se oklamat! Pod masivními litinovými rošty WAVE najdete palivové koše pro umístění dřevěného uhlí či grilovacích briket.  

gril na dřevěné uhlí napoleon charcoal professiona 605

Palivové koše jsou navíc výškově nastavitelné. Lehkým posunutím páčky můžete naprosto jednoduše změnit přímé grilování na metodu grilování Low and Slow.  

gril na dřevěné uhlí Napoleon charcoal professional 605

A že rádi rožníte za pomoci grilovacích jehel? S tímto grilem to bude hračka! Do zadní části grilovací vany lze naprosto snadno umístit „infra“ hořák, který v tomto případě opět naplníte rozžhaveným dřevěným uhlím, do předem připravených držáků umísíte otočný rožeň a můžete se pustit do toho pravého rožnění.  

gril na dřevěné uhlí Napoleon charcoal professiona 605

Gril si opět můžete prohlédnout na naší prodejně grilů a udíren v Tachlovicích!

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit