Gril Napoleon Phantom RSE425 skladem a vystavený na prodejně

Výrobce kanadských grilů Napoleon přinesl do letošní sezóny kromě velmi praktického a jedinečného příslušenství ke grilům také tři plynové grily s označením Phantom. Grily s tímto označením poznáte na první pohled - mají naprosto dokonalý matně černý vzhled. Jako první jsme pro Vás na naší prodejně sestavily plynový gril Napoleon Phantom RSE 425

Napoleon Phantom RSE

Napoleon Phantom RSE 425 je plynový gril vybavený třemi nerezovými hořáky doplněné o zadní infrahořák. Gril zapálíte jedním otočením regulačního knoflíku a to díky zapalovacímu systému JETFIRE. Podsvícené ovládací knoflíky navíc zaujmou naprosto každého. 

Napoleon Phantom RSE

Dokonalé steaky pak ugrilujete na masivním nerezovém roštu WAVE o rozměru 60x45 cm. Z obou stran grilu jsou praktické boční stolečky, v jednom z nich je zabudovaný boční infračervený hořák SIZZLE ZONE. Grily Napoleon jsou jediné grily vybavené tímto speciálním bočním hořákem, který dosahuje teploty až 800 °C. Je perfektní pro rychlé zatažení steaků před samotným grilováním nebo může posloužit jako boční vařič pro přípravu omáček či příloh. 

Napoleon Phantom RSE425

Další neopomenutelnou výhodou tohoto grilu je, že do spodní skříňky pohodlně umístíte i 10 kg PB láhev. Dokonalost tohoto grilu nebude při grilování narušovat nevzhledná plechovka stojící vedle grilu. 

Napoelon Phantom RSE425

Neváhejte a přijďte se i Vy podívat na tuto černou perlu mezi grily. V případě zájmu si můžete i zkusit gril rozpálit. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit