Jak vypadá maximální komfort? Jako naše venkovní kuchyně pro grily Weber Genesis

Vaření pod širým nebem, to je jedním slovem paráda. Jen si to představte, je léto, jste na vzduchu, svítí sluníčko, do nosu se vám nevalí puch z digestoře a vy se tak můžete soustředit pouze na svůj výkon. Vše, co k vaření potřebujete, máte po pěkně po ruce a neunavujete se odbíháním „pro něco“ do baráku. Prostě pohodička. A tuhle pohodičku si teď můžete dopřávat i u vás na zahradě, a to s naší venkovní kuchyní z opalovaného smrkového dřeva, které vyrábíme pro plynové grily Weber E-310, ale i pro další modely z této řady.

Tři praktické skříňky

Naše venkovní kuchyně Masiv pro plynové grily Weber Genesis vyrábíme z masivního jehličnatého dřeva s exkluzivním opalovaným zdobením. Součástí venkovní kuchyně je velká dřevěná pracovní deska a tři skříňky s dvířky. Největší je prostřední skříňka a umožňuje dostat se do útrob grilu, což se hodí například při čištění grilu, vyprazdňování misky na tuk a grilovací šťávy, nebo když budete chtít vyměnit prázdnou plynovou bombu za plnou. Levá skříňka je o něco větší než pravá a lze jí využít k ukládání různých grilovacích pomůcek a doplňků ke grilu. Nejmenší pravá skříňka je zase uzpůsobená tak, aby se do ní vešla malá i velká plynová bomba.

Venkovní kuchyně šitá na míru vašemu grilu

Jak jsme již uvedli, standardně vyrábíme venkovní kuchyně pro plynové grily Weber Genesis II E-310. Pokud byste ale chtěli osadit venkovní kuchyni větším grilem, dokážeme pro vás vyrobit i dřevěnou venkovní kuchyni v individuálních i pro další plynové grily z kolekce Weber Genesis II. Stačí nás kontaktovat na mailové adrese obchod@vladeko.cz nebo přímo v naší prodejně Weber World Vladeko a jeden z našich techniků s vámi speciální zakázku na venkovní kuchyni od A do Z probere a zodpoví všechny vaše případné dotazy.

Venkovní kuchyně s luxusní kamennou deskou

Pokud byste chtěli komfortnost své venkovní kuchyně ještě navýšit, máte jedinečnou možnost doplnit gril osazený dřevěnými skříňkami o luxusní pracovní desku z robustního přírodního kamene. Díky ní získá vaše venkovní kuchyně velkou, snadno udržovatelnou pracovní plochu, kterou při grilování nepropálíte ani, kdybyste se rozkrájeli. Kamenná pracovní deska také zesílí rustikální nádech venkovní kuchyně a přidá jí na robustnosti, díky čemuž bude ještě více vynikat a stane se jakýmsi středobodem vaší zahrady, kde bude opravdu radost grilovat.

Přijďte se k nám podívat

Pokud vás naše venkovní kuchyně zaujaly, ale chtěli byste si je nejdřív trochu osahat, není nic jednoduššího. V naší kamenné prodejně Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) máme takovou vystavenou, takže si jí můžete kdykoliv důkladně prohlédnout a s případnými otázkami se můžete obrátit na jednoho z našich odborných poradců, který vám bude po celou dobu vaší návštěvy nápomocen.

p1080500
p1080467
p1080470
p1080471
p1080472
p1080473
p1080478