Jeden kurz grilování máme za sebou, čekají nás ještě dva

Na konci minulého týdne se v prostorech zahrady naší prodejny Weber World Vladeko uskutečnil letošní první ze tří plánových kurzů grilování pro zákazníky. Tématem prvního kurzu grilování v roce 2018 bylo světové grilování. Rolí lektorů se jako obvykle chopili profesionální kuchaři David Izák a Robert Foukal.  

Příjemná atmosféra

První letošní kurz grilování pro zákazníky, který se uskutečnil v pátek 11. května, přilákal na dvě desítky po vzdělání lačnících studentů. Po krátké úvodní řeči jednoho z dua profi kuchařů se studenti rozdělili na dvě skupiny a za dozoru obou lektorů se pustili do grilování. Obě skupiny dostaly za úkol sestavit kompletní menu, které zahrnovalo sendviče Caprese, plněná kuřecí prsa, nachos s trhaným masem, masový špíz s tzatziki, kokosové lívance s ananasem a samozřejmě nemohl chybět ani hovězí steak. Díky pestrému menu si mohli všichni zúčastnění vyzkoušet různé grilovací postupy, přesvědčit se, že grilovat se dá i na něčem jiném než na klasickém roštu a navíc účastníci kurzu dostaly do rukou různé typy grilů Weber, takže se mohli na vlastní kůži přesvědčit, jaké jsou rozdíly mezi grilováním na uhlí, na plynu a na elektřině. Zkrátka kompletní grilovací vzdělání. Menu se nakonec oběma skupinám povedlo na jedničku, takže si každý odnesl na památku diplom dokazující úspěšné absolvování kurzu.  

Ještě budou dva další kurzy

Kdyby vám snad bylo líto, že jste letošní první kurz grilování prošvihli, nic si z toho nedělejte. Už v červnu na vás čekají další dva kurzy grilování pro zákazníky, tentokrát zaměřené na klasické grilování a každodenní grilování. Oba kurzy grilování se uskuteční na tradičním místě, a to v prostorech zahrady naší prodejny Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97. Kurz klasického grilování proběhne v pondělí 11. června od 16:00, kurz každodenního grilování se uskuteční v pondělí 25. června od 16:00. Kurzy povede osvědčené duo profesionálních kuchařů David Izák a Robert Foukal. Do kurzu se můžete přihlásit na našich webových stránkách, případně na mailové adrese linhartova@vladeko.cz. Těšíme se na vás!

img-8590
img-8514
img-8532
img-8572
img-8506
img-8541
img-8570
img-8567
img-8561
img-8589
img-8597
img-8601
img-8550
img-8518