Kam s novou udírnou? Co takhle na pojízdný nerezový stolek Borniak!

Koupili jste si novou udírnu a teď nevíte kam jí umístit? Nebo si už nechcete ohýbat záda při uzení? Pojďte se s námi podívat na nový nerezový stolek, speciálně navržený právě pro udírny Borniak. Praktický a elegantní stůl se může lehce stát nezbytným pomocníkem při přípravě vašich oblíbených uzenin.  

pojízdný stůl pod udírnu borniak

Pojízdný stolek pro udírny Borniak je vyroben z nerezové oceli, což zaručuje jeho dlouhou životnost i odolnost proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Jeho robustní a pevná konstrukce pak zajišťuje perfektní stabilitu, takže se nemusíte bát, že by se pod váhou udírny a uzenin "rozložil". Navíc jeho hladký povrch usnadňuje čištění, což je při práci s potravinami nezbytné.  

pojízdný stůl pod udírny borniak

Design stolečku byl pečlivě promyšlen tak, aby ladil s elektrickými udírnami Borniak a zároveň nabídl dostatek prostoru pro uskladnění vašich potřebných nástrojů a ingrediencí. Stolek je vybaven praktickou zásuvkou, kde můžete mít vše potřebné vždy po ruce, a také nerezovými háčky, na které můžete pověsit kleště, rukavice či jiné nářadí.  

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit