Kuchařky Weber plné receptů jsou to pravé čtení pro dlouhé zimní večery

Zima je roční období, které venkovnímu grilování na zahradě moc neprospívá. Během zimních měsíců provětrají svůj gril jen ti největší nadšenci anebo otužilci. Ale většina ostatních má gril zazimovaný. Přestože je ale na grilování moc velká zima, není důvod na něj přestat myslet. Během dlouhých zimních večerů můžete například čerpat inspiraci a nápady z našich Weber kuchařek a chystat se na další grilovací sezónu.  

Až šest nových přírůstků pro vaši knihovnu

Díky naší nabídce si můžete do knihovničky přidat až šest různých kuchařek. Některé jsou tematicky zaměřené, jiné pojednávají o grilování víc zeširoka a najdete tu i knížku s recepty a radami od známého kuchaře Zdeňka Pohlreicha Rozpal to, šéfe!. V každé ale najdete originální recepty s jasně srozumitelným pracovním postupem. Recepty jsou navíc doplněny atraktivními fotografiemi a několika užitečnými radami a tipy, jak si grilování zpříjemnit a zjednodušit.  

Hamburgery nebo steaky?

Milovníci hamburgerů, ikonického jídla americké kuchyně, budou nepochybně pošilhávat po Weber kuchařce tematicky zaměřené na hamburgery. V brožované knížce najdete na zhruba 140 stránkách spousty zajímavých receptů na hamburgery všeho druhu. Najdete tu recepty na hamburgery z hovězího, vepřového, kuřecí masa, ale i bezmasé hamburgery pro vegetariány a vegany. Kuchařka Weber grilování Burgery stojí 279 a v našem e-shopu jí dohledáte pod katalogovým číslem 31159. Nabídnout vám můžeme ještě jednu typově podobnou kuchařku zaměřenou tentokrát na grilování steaků, respektive na steaky jako takové. Podobně u kuchařky o grilování hamburgerů dostanete do rukou brožovanou publikaci, kde na dobrých 140 stránkách najdete celou řadu zajímavých receptů, ale i užitečných rad, jak nejlépe připravit hovězí (ale nejen ten) steak na grilu. Steaková Weber kuchařka má katalogové číslo 31142 a prodáváme jí za cenu 279 korun.  

Grilovací bible a další kuchařky

Další kuchařkou, kterou si u nás můžete objednat, je Weber Bible grilování. Na stránkách této brožované knížky najdete fůru zajímavých receptů, ale hlavně také spousty užitečných rad a tipů, kterou pomohou i úplnému začátečníkovi se ve světě grilování snadno zorientovat. Bible grilování stojí 499 korun a v našem e-shopu jí najdete pod katalogovým číslem 50039. V nabídce je také kuchařka zaměřená výhradně na kuřecí maso a grilovací recepty z kuřecího masa. Namátkou zde najdete recepty například na kuřecí chilli con carne, různé špízy, kuřecí hamburger a další. Ani zde nechybí několik užitečných rad, které píchnou nejen začátečníkovi, ale můžou přijít vhod i zkušenějším grilovacím fanouškům. Weber kuchařka kuřecí maso má katalogové číslo 45441 a prodáváme jí za cenu 279 Kč. Posledním titulem v naší nabídce je kuchařka zaměřená na zejména na vegetariánské, ale i veganské grilovací recepty. Najdete mezi nimi například recept na bezmasou paellu, čočkové koláčky, asijské nudle a další nápaditá bezmasá jídla. Weber kuchařka vegetariánské grilování stojí 279 korun a na našich stránkách jí najdete pod číslem 45489. 

weber-kucharky-fotky-pro-novinku-001
grilovane-kure-s-pomerancem-a-libeckem-006
kucharky-005
hamburger-s-bylinkovym-maslem-1456
kucharky-008
grilovane-kure-s-pomerancem-a-libeckem-012
kucharky-004
hovezi189
kucharky-007
hamburger-s-bylinkovym-maslem-1442
burger-4
veprovy-bok-2022
veprovy-bok-2023
t-bone-na-grilu