Kurz grilování na grilech Big Green Egg je za námi!

Ve středu 16.6.2021 se v prostorách zahrady naší prodejny s grily Vladeko Tachlovice uskutečnil letošní první kurz grilování na keramických grilech Big Green Egg určený pro zákazníky a obdivovatele těchto zelených vajíček. Kurz vedl profesionální kuchař a expert právě přes grily Big Green Egg Daniil Gorovoj z MEATART.CZ. 

kurz grilování big green egg

Menu červnového Big Green Egg kurzu bylo:

  • Pestrý uvítací předkrm
  • Uzený losos na jablečných štěpkách
  • Gazpacio z grilované zeleniny
  • Salát z pečené kořenové zeleniny s bulgurem
  • Selekce farmářských steaků s pečenu batátou a feta sýrem
  • Slávky na bílém víně s rajčaty a kváskovou bagetou
  • Trhaný vepřový bůček na kváskovém chlebu s chedarem a karamelizovanou cibulí, brambory na ohni, rajčatová salsa
  • Foccacia s rozmarýnem a tomaty
  • Náš koláč Crembel s ovocem a drobenka z ovesných vloček

kurz grilování na big green egg

Velmi příjemná atmosféra

První letošní kurz grilování pro obdivovatele keramických grilů Big Green Egg, který se uskutečnil ve středu 16. června, přilákal jak zájemce o grily, kteří se chtěli na vlastní oči přesvědčit o obrovském množství využití grilu, tak i stávající majitele, kteří se chtěli inspirovat a objevit další možnosti, jak si svůj gril užít do sytosti.

Po úvodní řeči profi kuchaře se všichni účastníci vrhli do práce a výsledky opravdu stály za to! Díky pestrému menu si mohli všichni zúčastnění vyzkoušet různé grilovací postupy a přesvědčit se, že grilovat se dá i na něčem jiném než na klasickém roštu. Zkrátka kompletní grilovací vzdělání. Menu se nakonec povedlo a věříme, že všichni odcházeli s dobrým pocitem a plnými břichy.

kurz grilování na grilech big green egg

Ještě budou další kurzy Big Green Egg

Kdyby vám snad bylo líto, že jste letošní první kurz grilování prošvihli, nic si z toho nedělejte. Další kurzy grilování se uskuteční na tradičním místě, a to v prostorech zahrady naší prodejny s grily Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97. Kurzy opět povede profesionální kuchař za asistence účastníků. Do kurzu se můžete přihlásit na našich webových stránkách, případně na mailové adrese linhartova@vladeko.cz. Těšíme se na vás!

img-2409
img-2462
img-7746
img-7757
img-20210616-175451

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit