Lahůdkové uzeniny každý den? S udírnami Bradley to není žádný problém

Uzenářské výrobky se v našich končinách těší nesmírné oblibě a mají tu pevně zakořeněnou tradici. Uzenářské výrobky jako je pražská šunka nebo ostravská klobása jsou pojmy známé široko daleko a slavná prvorepubliková lahůdkářství u Lipperta či u Paukerta dosáhla dokonce světového věhlasu. Nyní si podobně lahodné dobroty můžete dopřát v idylickém prostředí vaší zahrady.Stačí vám k tomu jediná věc – elektrická udírna Bradley!  

Elektrické udírny – kombinace technické dokonalosti a jednoduchosti

domaci-udirna-bradley-smart-smoker

Jestli něco domácí elektrické udírny něco charakterizuje, je to jejich jednoduchost. Elektrické udírny jsou sice velmi sofistikované a využívají nejmodernější technologie (některé typy lze propojit s telefonem a využívat při uzení různé aplikace), ale ovládají se stejně snadno a intuitivně jako obyčejný sporák nebo mikrovlnná trouba. Díky tomu není ani pro naprostého zelenáče problém připravit sobě a svým přátelům pořádnou várku luxusních klobás, suchých salámů, či uzených ryb a to i při prvním uzení. Tak snadno se udírny Bradley ovládají. Existují přitom dva typy ovládání elektrické udírny, a to ovládání manuální a digitální.

klobasy-v-udirne-bradley-smoker-4

U manuálně ovládané elektrické udírny si potřebnou teplotu nastavíte na termostatu pomocí regulačního knoflíku, naplníte udírny masem, rybami, sýry a zeleninou, zapnete udírnu, regulačním kohoutkem nastavíte požadovanou teplotu a pak už jen čekáte, až udírna dokoná zbytek. U domácích elektrických udíren je postup velmi podobný, jen se vše nastavuje na přehledném displeji, kde můžete u vybraných modelů nastavit i provozní dobu. V nabídce máme i udírnu, kterou pomocí bluetooth propojíte s chytrým telefon a při uzení můžete využívat různé šikovné aplikace, které vám uzení ještě více usnadní a zpříjemní.  

Domácí elektrické udírny Bradley

ovladaci-panel-generatoru-koure

V naší nabídce najdete celkem sedm druhů elektrických udíren Bradley. Na výběr jsou elektrické udírny s manuálním ovládáním ve dvou různých velikostech a ve dvou barevných variacích. Malé elektrické udírny mají ve výbavě čtyři rošty a na jeden zátah se v nich dá vyudit až 15 kilo masa. Velké elektrické udírny Bradley jsou vybaveny šesti udícími rošty a na jednu várku v nich uděláte až 22 kilo masa. Co se týče barevných variací, můžete si vybírat mezi udírnami s „maskáčovým“ designem a elegantní černé udírny s motivem kouře na čelní straně udírny. Kromě těchto čtyřech udíren s manuálním ovládáním, vám můžeme nabídnout také dvě udírny s elektrickým ovládáním.

komin-generatoru-koure-udirny-bradley

V malé udírně s digitálním ovládáním jsou čtyři rošty, ve velké šest. Samostatnou kapitolou je potom elektrická udírna Bradley Smart Smoker, která představuje současný Olymp moderního domácího uzení. Je ze všech udíren Bradley největší a technologicky nejvyspělejší. V základu má šest udících roštů + volné přihrádky pro čtyři další rošty. Kromě digitálního ovládacího panelu můžete Smart Smokera řídit pomocí chytrého telefonu a aplikace iSmoke. Pokud jde o kapacitu, tak i v tom hraje elektrická udírna Smart Smoker prim. Do udírny se vejde bezmála 30 kilogramů masa.

Nabídka elektrických udíren Bradley

tri-druhy-elektrickych-udiren-bradley

Všechny typy elektrických udíren Bradley, malé i velké, manuální i digitální včetně prémiové udírny Bradley Smart Smoker si můžete prohlédnout v naší kamenné prodejně Vladeko, kterou najdete v obci Tachlovice (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.

Aktuality

Archiv aktualit