BS815XLTCEF
Bradley
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Udírna Bradley Realtree XL Camo Smoker 6
Elektrická udírna Bradley Realtree XL Camo Smoker 6 s manuálním ovládáním, šesti rošty a možností teplého i studeného uzení až do 160 °C.
Udírna Bradley Realtree XL Camo Smoker 6 je prostorná elektrická udírna s manuálním ovládáním určená pro všechny, kteří dávají přednost tradičnímu stylu uzení. Díky šesti roštům a háčkům na zavěšení potravin nabízí dostatek místa pro přípravu většího množství masa, ryb i sušených specialit. Umožňuje teplé i studené uzení a je vhodná také pro pomalé sušení. Originální maskovací design Realtree dodává udírně jedinečný vzhled, který ocení zejména milovníci outdooru a bude vaší zahradě slušet.

Získáte velkokapacitní udírnu, která spojuje tradiční manuální ovládání s pohodlím provozu na elektřinu. Nabízí skvělé výsledky a široké možnosti přípravy od uzení až po sušení potravin. Díky šesti roštům a závěsným háčkům zvládnete připravit více druhů potravin najednou. Bradley Realtree XL Camo Smoker 6 je ideální volbou pro ty, kteří chtějí udit ve větším objemu a zároveň mít vše pod plnou kontrolou.
| Vnější rozměry | 43 x 35 x 100 cm (s generátorem kouře: 62 x 35 x 100 cm) |
| Vnitřní rozměry | 38 x 29 x 83 cm |
| Hmotnost | 26 kg |
| Termosonda | Ano |
| Využitelný prostor na uzení | 38 x 29 x 67 cm |
| Využitelný objem | 74 litrů |
| Udící plocha | 6x kovový rošt 25 x 33 cm + háčky na zavěšení masa, ryb apod. |
| Napětí | 240 V/50 Hz |
| Příkon | 500 W (topné těleso) + 125 W (generátor kouře) |
| Kapacita udírny | 19 až 22 kg masa |
| Materiál udící komory | nerezová ocel |
| Záruční doba | 2 roky |
| Provozní teplota | 120 °C (max. teplota 160 °C – záleží na okolní teplotě) |
35 990 Kč
23 990 Kč
39 990 Kč
18 990 Kč
27 990 Kč
4 990 Kč
19 990 Kč
14 990 Kč
14 990 Kč
33 990 Kč
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...