Jak ochránit elektrickou udírnu před deštěm a sněhem?

Dobrý den, rád bych si u vás koupil elektrickou udírnu. Bohužel nemám žádnou pergolu, pod kterou bych jí postavil. Existuje nějaké zastřešení, které bude chránit udírnu před deštěm a sněhem během uzení? Když nebudeme udit, schováme udírnu do kolny.
Zdeněk J.

Naše odpověď:

Zdravíme, Zděňku a děkujeme za dotaz. Kromě udíren máme samozřejmě v nabídce i velké množství příslušenství, které usnadní práci s udírnami a zajistí jejich delší životnost. Aby udírna mohla bez potíží stát na otevřeném prostranství, doporučujeme Vám si pořídit stříšku pro elektrické udírny. Ta ochrání udírnu jak před deštěm, tak případným sněhem. Stříška má rozměry 63 x 72 x 25 cm a k udírně ji naprosto jednoduše připevníte pomocí magnetů na nožičkách. Výhodou je, že do udírny nemusíte vrtat ani nic šroubovat. 

Na jaké udírny pasuje stříška pro elektrické udírny?

Stříška pasuje na všechny modely udíren:       

stříška pro elektrické udírny

Jak ochránit udírnu proti prachu?

Pokud máte v úmyslu udírnu skladovat v kolně či stodole, je určitě vhodné i tam udírnu chránit před prachem a případnými škrábanci. Pro tyto účely dodávají výrobci obaly pro udírny, které ochrání udírnu před prachem a nečistotami a zajistí jí tak i delší životnost. Díky obalu ušetříte práci s čištěním a udírna bude dlouho vypadat jako nová. 

stříška na udírně Bradley

Stříška na udírně Bradley Smoker 4 digitální 

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit