Jaký stůl dokoupit k udírně Bradley?

Dobrý den, nemáte v nabídce nějaký podstavec nebo stůl na který by šlo postavit udírnu Bradley Smoker 6? Rád bych si udírnu koupil, ale nechce se mi k ní ohýbat. Dá se ke stolu přikoupit i boční polička, aby bylo kam odložit nádoby s masem?
Jan V.

Naše odpověď:

Dobrý den, Honzo, děkujeme za dotaz. V nabídce máme pojízdný stolek pro udírny Bradley vyrobený z masivního práškově lakovaného ocelového plechu, díky kterému jsou udírny v ideální výšce pro pohodlné používání. Stolek je vysoký 80,5 cm a je vybavený kolečky s aretací, takže ho lze udírnu přesouvat z místa na místo. 

Pro jaké udírny Bradley je stolek vhodný?  

stolek pro udírny bradley

Udírna Bradley Smoker 6 digitální na pojízdném stolu pro udírny

Stolek pro udírny Bradley je navíc vybaven výsuvným dřevěným prkénkem. Plochu stolu tedy můžete v případě potřeby rozšířit vysunutím dřevěné desky nacházející se pod horní deskou stolu. Deska je vhodná jek pro přípravu masa k uzení, ale také jako odkládací plocha pro příslušenství k udírně. Pro odložení pomůcek k uzení Vám také poslouží 6 nerezových háčků, které jsou zavěšeny na bočních nerezových madlech stolku. Pro odložení větších doplňků je další prostor pod vysouvací deskou.

stolek pro udírny bradley

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství pro udírny nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně uzení, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-jaky-stul-dokoupit-k-udirnam-bradley
2-jaky-stul-dokoupit-k-udirnam-bradley

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit