Master Touch Slate Blue - starý známý v luxusním modrém designu

Ptát se, jestli znáte náš nejprodávanější gril, se kterým řádil před zraky milionů diváků i notoricky známý kuchař Zdeněk Pohlreich, je jako nosit dříví do lesa. Ale už jste někdy viděli Master-Touch v elegantním, modrém kabátku?  

Exklusivní design

Oblíbené kotlové grily Weber Master Touch GBS se už řadu let vyrábí v několika různých barevných variacích. Kromě obligátního černého grilu se můžete setkat také s šedým a krémovým Master Touchem. A protože Master Touchi nesluší jen konzervativní odstíny, můžete narazit i na mnohem divočejší barvy. Díky limitovaným edicím jste si v posledních několika sezónách mohli udělat radost také zářivě červeným a cihlově červeným Master Touchem, v období Vánoc se prodával Master Touch v měděném odstínu. V neposlední řadě jsme pro vás ve vlastní režii nechali vyrobit i Master Touche s unikátně malovanými poklopy. Takže bylo vždy z čeho vybírat. No a teď se můžete těšit na další přírůstek do rodiny barevných grilů Master Touch. Představujeme vám Master Touch Slate Blue, špičkový kotlový gril v decentní modré barvě!  

Starý dobrý Master Touch

Slušivý modrý kabátek je jedna věc, ale jak je na tom Master Touch Slate Blue po praktické stránce? Žádný strach. Je to pořád ten starý dobrý Master Touch, jak ho znáte. Co se týče výkonu, základního vybavení a uživatelského rozhraní, je na tom Master Touch Slate Blue stejně dobře, jako ostatní kotlové grily tohoto typu. Master Touch Slate Blue má velký kotel a vysoký poklop s termosondou, což oceníte hlavně ve chvílích, kdy se rozhodnete grilovat něco většího než plátek masa, například celé kuře, vepřové koleno, nebo různé pečeně. Jako všechny ostatní Master Touche má i model Slate Blue v základní výbavě grilovací rošt s vyměnitelným středem umožňuje využívat gril i pro přípravu takových jídel, která byste si jinak spojili výhradně s klasickou domácí kuchyní. Střed roštu lze totiž nahradit různými doplňky z kolekce příslušenství Weber GBS, mezi kterými najdete například litinový hrnec i s pokličkou, kámen na pizzu, stojan na kuře nebo třeba asijskou wok pánev. S takovými doplňky můžete na svém grilu uvařit guláš, upéct pravou neapolskou pizzu a na nízké litinové pánvi zvládnete připravit například omeletu, lívance, nebo palačinky. Radost vám udělá také důmyslně vyřešený systém zachytávání popela a jeho vyklízení. Pod grilovací vanou je velký zásobník na popel s dvěma páčkami. Zatáhnutím za jednu páčku otevřete průduchy a popel z briket nahromaděný ve vaně se přesune do zásobníku. Další páčkou vyjmete zásobník z grilu, vysypete ho a stejně snadno vrátíte zpátky pod gril. Prostě stejná pohodička jako u ostatních Master-Touchů.

img-9012
img-9018
img-9021
img-9024
img-9023
img-9027
img-9049
img-9048
img-9019