Monolith Basic - skvělý kamado gril za super cenu

Aktuálně jsme pro Vás - milovníky keramických grilů a grilů všeobecně přichystali novinku v podobě keramického grilu Monolit Basic se stojanem a bambusovými poličkami za opravdu fantastickou cenu.  

Monolith Basic je zjednodušená verze modelu Monolith Classis. Oba tyto grily mají průměr 46 cm, což je dostatečně velký grilovací prostor pro pohoštění větší skupiny přátel či větší rodinnou oslavu. Jako všechny modely keramických grilů Monolith nabízí všestranné použití. Gril můžeme využít pro grilování, pečení, smažení i uzení.

Součástí tohoto grilu je navíc velmi praktický stojan s kolečky s aretací, která zajistí naprosto pohodlné převážení ne příliš lehkého grilu z místa na místo. Díky bambusovým postranním poličkám nikdy nebudete hledat místo, kam potřeby ke grilování položit. Budete mít vždy po ruce vše potřebné. Oba stolečky jdou lehce sklopit a  gril pak zabere mnohem méně místa při uskladnění.  

Ke grilu je standardně dodáván nerezový rošt, který můžete za pomoci expandéru ještě více rozšířit. Získáte tím dostatek místa pro přípravu několika příloh současně s hlavním chodem.  

Další rozšíření funkcí grilu je dle Vašeho uvážení. Ke grilu si můžete vybrat příslušenství z rozsáhlé nabídky doplňků grilu Monolith Classic jako je otočný špíz, litinová mřížka, pizza kámen, wok pánev či stojan na kuře.  

Chcete zakoupit Monolith Basic jako dárek? Žádný problém! Za balení, ve kterém Vám gril doručíme, se rozhodně nemusí nikdo stydět. Velká kartonová krabice s logem Monolith vypadá velmi pěkně sama o sobě i bez dárkového balení. Uvnitř je gril posazen do silné vrstvy polystyrenu, aby pro něj cesta k Vám byla co nejpohodlnější.  

Gril jsme pro Vás ihned sestavili a je k vidění v naší prodejně v Tachlovicích. Přijďte se i Vy podívat na tento velký kus keramického grilu za fantastickou cenu!

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit