Naší dřevěnou udírnu si už nespletete!

Nově jsou dřevěné udírny Master Smoker, které vyrábíme u nás v Tachlovicích, opatřeny slušivým logem!

Pro některé je možná novinkou, že v dílně, která se nachází hned vedle naší prodejny s grily a udírnami v Tachlovicích vyrábíme kromě jiného i vlastní dřevěné udírny pod značkou Master Smoker. Tyto udírny jsou aktuálně nabízeny ve velikostech M, L a XL. Navíc si můžete vybrat udírnu buď ve vzhledu čistého dřeva nebo v tmavší, opálené verzi. Udírny jsou vyráběny ze smrkových palubek o tloušťce 28 mm a nově i o tloušťce úctyhodných 40 mm. V široké nabídce na internetu od nynějška naše dřevěné udírny poznáte na první pohled.

logo na dřevěné udírně

Na zakázku vyrobenou mosaznou raznici je v první řadě důležité rozpálit v rozžhaveném uhlí, aby výsledný efekt byl dokonalý. 

logo na dřevěné udírně

Nové logo vypalují naši truhláři do udírny pomocí raznice hned po jejím zhotovení. 

logo na dřevěné udírně

V logu můžete vidět obrázek plamene, jež je pro nás ikonický. Text po obvodu kromě názvu značky udírny obsahuje název firmy, pod kterou spadáme, Vladeko.

dřevěná udírna Master Smoker

Dřevěné udírny s logem prodáváme ve dvou variantách. Ve světlejší verzi je logo více výrazné naopak u tmavší varianty logo nenápadně splývá s udírnou. Je tak na Vás, jaká varianta Vám bude vyhovovat. Co se týče technických parametrů tak se udírny nijak neliší.  

logo na dřevěné udírně

Ve Vladeku Vám pomáháme vybavit vaši zahradu již od roku 1996. Udírny Master Smoker jsou další výtvorem z naší dílny, na který jsme hrdí a za kterým si stojíme. Věříme, že logo značky bude sloužit nejen jako slušivá dekorace udírny, ale zároveň i jako záruka kvality.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit