Nejlevnější velký gril s GBS roštem je tu

Až doposud byl grilovací GBS rošt, který umožňuje využití příslušenství Weber GBS, výsadou hlavně velkých plynových grilů a malé skupinky prémiových grilů na dřevěné uhlí. Nyní se GBS rošt stane běžným standardem i u zástupce jednodušších grilů – představujeme Vám Weber gril na dřevěné uhlí Bar-B-Kettle GBS 57 cm!   Bar-B-Kettle GBS?

Nejsnazší cesta k pestrému grilování

Bar-B-Kettle GBS 57 cm je klasický kotlový gril na dřevěné uhlí od firmy Weber ovšem vybavený speciálním roštem GBS. Tento grilovací rošt s vyjímatelným středem, který je například nedílnou součástí našeho nejprodávanějšího grilu Master Touch GBS, je dokonalým prostředníkem pro pestré a originální grilování. Střed roštu je totiž možné vyjmout a nahradit libovolným příslušenstvím Weber GBS, mezi které patří například litinový hrnec, stojan na kuře, kámen na pizzu apod.

Díky tomuto rozšíření se z jinak vcelku obyčejného Bar-B-Kettlu stane gril schopný připravit takřka jakékoli jídlo, které byste si jinak troufli uvařit max. jednou za čas v klasické interiérové kuchyni. Weber gril na dřevěné uhlí Bar-B-Kettle GBS stojí 4 499 korun a v našem internetovém obchodě jej najdete pod katalogovým číslem 1331004. Gril máme aktuálně skladem a může si jej prohlédnout na vlastní oči v naší prodejně Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.

Bar-B-Kettle GBS je nejlevnější gril s grilovacím roštem Weber GBS.
img-9909
img-9866
Nový Bar-B-Kettle GBS vedle grilu Master Touch GBS
img-9904