Není gril jako gril – zvlášť ten s udírnou !

Záliba Američanů v grilování – klasickém americkém barbeque - je z hlediska Evropana někdy až nepochopitelná. A některé grily které v Evropě považujeme za velké působí opravdu vedle těch amerických jako hračky. V naší nabídce se brzy objeví jeden ze zástupců těchto mega grilů-jen pro ochutnávku přidáváme pár fotek z našeho prvního testování

Značku udíren a grilů Pitboss už u nás máme delší dobu – peletové grily této značky jsou nejprodávanějšími peleťáky v České republice . Sestavili jsme si ale u nás na prodejně úplnou novinku – model PittBoss Memphis. Překvapila nás už nejen velikost krabice ve které byl gril složený, ale následně pak i rozměry samotného grilu. Na fotce výše vidíte jeho porovnání s největším 6-ti hořákovým grilem Rossle Videro .

Samotný gril je pak kombinací plynového grilu, grilu na dřevěné uhlí a elektrické udírny, Zajímavé technické řešení určitě nadchne všechny milovníky pravého amerického BBQ – a nejen ty. Připravujeme pro Vás videorecenzi nového Pitboss Mempihis grilu – těšte se ..

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit