Nové grily Weber Pulse aneb Grilování na elektrice nemohlo nikdy být lepší

Grilovací sezóna 2018 sice teprve čeká na své zahájení, vy se ale už teď můžete seznámit se zbrusu novou kolekci elektrických grilů Pulse, které nepochybně způsobí malé zemětřesení na scéně elektrických grilů. Jsou moderní, mají elegantní design a jsou vybaveny těmi nejvyspělejšími technologiemi, takže ani velké kotlové a luxusní plynové grily si před nimi nemůžou být jistí.  

Digitální teploměr i Grill

Nové grily Weber Pulse skutečně představují malou revoluci na trhu s elektrickými grily. A to nejen proto, že svým výkonem a šíří uživatelského rozhraní posouvají hranice grilů na elektrický pohon a pořádný kus dopředu, ale také proto, že jsou vůbec prvními elektrickými grily, které jsou vybaveny unikátním digitálním teploměrem iGrill. Tento vychytaný teploměr zabudovaný do čelního ovládacího panelu ukazuje na přehledném displeji jaká je teplota uvnitř grilu a má výstupy pro 2 až 4 tepelná čidla (počet výstupů záleží na typu grilu), takže při grilování můžete měřit teplotu u dvou až 4 pokrmů. Příjemným benefitem je také možnost vyjmout hlavní ovládací panel. To se hodí například tehdy, když skladujete gril v nevytápěné kůlně a máte obavy, že by jemné technice mohlo vlhké prostředí uškodit. Není nic jednoduššího než ovládací panel s displejem z grilu vyjmout a uložit jej na příhodnějším místě.  

Ideální pro grilování na balkoně

Podobně jako ostatní elektrické grily jsou i grily Pulse vhodné pro grilování na balkoně, nebo na malé terase. Jednak mají pro balkonové grilování optimální rozměry, ale hlavně z nich ani při velmi intenzivním grilování nevychází žádný kouř, který by mohl obtěžovat sousedy. Přitom chuť steaku, ale i jakéhokoli jiného jídla ugrilovaného na elektrickém Pulse je stejně skvělá, jako kdyby se griloval na rozpáleném roštu libovolného plynového grilu nebo grilu na dřevěné uhlí.  

Kvarteto nových grilů

Zbrusu nová kolekce elektrických grilů Pulse zahrnuje celkem čtyři různé modely. Na výběr jsou grily Weber Pulse 1000 s topnou spirálou a přípojkou pro dvě tepelná čidla, dále Weber Pulse 2000 se dvěma topnými spirálami a čtyřmi výstupy pro tepelná čidla, dále jsou v nabídce grily Weber Pulse 1000 Stand, kdy je součástí grilu také praktický stojan, díky němuž má gril optimální pracovní výšku a lépe se s ním pracuje. Posledním zástupcem nové řady elektrických grilů je Weber Pulse 2000 Cart, jehož součástí je praktický vozík, který nejen zpříjemňuje práci s grilem, ale také se díky bytelným kolečkům snadno stěhuje z místa na místo. Kromě samotných grilů se můžete těšit také na různé doplňkové příslušenství vyrobené speciálně pro tuto novou kolekci elektrických grilů. Kromě ochranných obalů můžete svůj elektrický gril rozšířit o otáčecí špíz, nebo třeba litinový tál, který je skvělý na grilování krevet a jiných mořských plodů, ale zvládnete na ní připravit i sladké palačinky nebo lívance. Záleží jen na vás, na co máte zrovna chuť.

p1070455
p1070456
p1070459
p1070460
p1070463
p1070426
p1070438
p1070421
p1070430
p1070431