Nové udící lupínky Napoleon

Šest originálních příchutí

V naší nabídce udících lupínku Napoleon najdete celkem šest různých příchutí, které uspokojí i náročné labužníka. Máte-li rádi maso zauzené ovocným dřevem, můžeme vám nabídnout udící lupínky Napoleon višeň či jablko. Oba druhy lupínků se skvěle hodí ke kuřecímu, krůtímu, ale také k vepřovému masu, nebo třeba k zelenině.

V nabídce najdete ale i dubové udící lupínky, lupínky z javorového dřeva, také lupínky ze stromů hickory a mesquite. Klasické balení obsahuje vždy cca 1 kilogram udících lupínků. Na jednu dávku přitom budete potřebovat přibližně dvě hrsti lupínků. Ovšem dřív než začnete dusit, namočte lupínky na 30 minut do studené vody. Lupínky pak vydrží déle hořet a udící efekt tak bude výraznější.

Pro bezproblémové použití udících lupínků doporučujeme použít speciální zásobník na udící lupínky Napoleon, který stojí 449 korun a v našem e-shopu GrilyKrby.cz jej najdete pod katalogovým číslem 67011. Díky zásobníku drží lupínky pohromadě a nemůže se stát, že by například propadli roštem apod. Zásobník na udící lupínky prodáváme také ve speciální sadě, jejíž součástí je i menší dávka udících lupínků. Startovací sadu prodáváme za 990 korun a na našich webových stránkách jí najdete pod katalogovým číslem 67020.

100-6758
100-5590
100-5588
100-5573
100-5581

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit