Novinka 2020 - Modrý Genesis II EP-335 GBS

První jarní den je už za dveřmi a to nám také napovídá, že grilovací sezóna již pomalu začíná. Jako každý rok i letos se s novinkami ve světě grilování roztrhl pytel. Jednou z nich je právě gril Weber Genesis II EP-335 GBS ve velmi sexy modré barvě.

modrý gril weber genesis 335

Fádních nerezových a černých luxusních grilů Weber Genesis již bylo dost a proto se výrobce pro letošní sezónu rozhodl svou nabídku grilů rozsvítit právě výraznou modrou barvou. Gril jsme pro své zákazníky obratem zakoupili, sestavili a podívat se na něj můžete přijít na naši prodejnu s grily v Tachlovicích, kde Vám s případnými dotazy ochotně pomůže jeden z našich technických poradců.

modrý weber genesis 335


Modrý plynový gril Weber Genesis II EP-335 GBS je naprosto totožný se stávajícím modelem - gril Genesis II EP-335 GBS v černé barvě. Gril má tři hořáky a boční plynový vařič, který Vám udělá báječnou službu při přípravě různých omáček a dipů. Zkratka GBS v názvu grilu nám jasně napoví, že se opět jedná o gril s velkým litinovým roštem s vyjímatelným středem, díky kterému můžete plně využít veškeré GBS příslušenství. A ač se jedná o pořádný kousek s pomocí dvou velkých koleček a dvou malých koleček s aretací bude pro Vás manipulace i s takto velkým grilem naprostá hračka.

Gril k nám dorazil velmi pečlivě zabalený v pevné kartonové krabici se silně vyztuženými rohy a pořádnou vrstvou polystyrenu kolem celého těla grilu. Výrobce si opravdu zakládá na tom, aby grily dorazily až k zákazníkovi v naprostém pořádku. Uvnitř krabice jsou pak jednotlivé díly zabaleny a vyskládány kolem těla grilu a citlivější části jsou umístěny uvnitř vany grilu, aby byla zajištěna jejich maximální ochrana. V krabici je také velmi kvalitně zpracovaný návod pro montáž grilu, se kterým si se šroubovákem v ruce poradí i šikovnější malá holka.

Modrá barva grilu nás opravdu nadchla a konečně se někomu podařilo rozsvítit naší výstavku grilů, kde doposud byly tyto luxusní grily jen v barvě černé a nerezu. Jste-li zvědaví jako jsme byli my, neváhejte a přijďte se podívat. Kromě modrého grilu Weber Genesis II EP-335 jsou zde k vidění i další novinky letošní grilovací sezóny, které jsme pro své zákazníky již sestavili a vystavili na naší prodejně.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit