Obr mezi elektrickými udírnami skladem!

Poptávka po domácích udírnách stále stoupá a začaly se množit i dotazy na udírny s větší kapacitou vhodné pro gastronomii či malá řeznictví. Neváhali jsme a obratem jsme pro Vás naskladnili velkoobjemovou elektrickou udírnu SmooKing Pro 300. Maximální kapacita této udírny je úctyhodných 30 kg, což jsou dvě plné bedny masa! 

Uzení může probíhat až na sedmi roštech nebo na závěsných dřevných tyčích, které jsou součástí udírny. 

udírna SmooKing Pro 300

K ovládání udírny slouží ovládací panel s přehledným displejem. Naprosto jednoduše nastavíte požadovanou teplotu i čas uzení. V druhé části ovládacího panelu se Vám navíc zobrazuje aktuální teplota uvnitř komory udírny.

udírna SmooKing Pro 300

Generátor dýmu umístěný v zadní části udírny je vybavený filtrem kouře, který zabraňuje usazování dehtu na uzených potravinách. Objem zásobníku je dostatečně velký pro nepřetržité uzení 4 -5 hodin v závislosti na hrubosti štěpky. K této udírně navíc nepotřebujete žádné speciální udící brikety, k uzení lze použít jakoukoliv dřevěnou štěpku hrubosti od 2 do 10 mm. 

udírna Smooking Pro 300

Oproti ostatním nabízeným elektrickým udírnám se skutečně jedná o obra viz. obrázek - udírna Smooking Pro 300 vedle elektrických udíren Bradley. Udírnu máme aktuálně vystavenou v kamenné prodejně v Tachlovicích. Chcete-li na vlastní oči vidět, jak vypadá obr mezi udírnami, neváhejte a přijeďte se podívat na opravdu pořádný kus nerezu!

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit