Oslavte den svatého Patrika s Big Green Egg!

Den svatého Patrika je tady a není lepšího tematického grilu, než zeleného vajíčka Big Green Egg!

Big Green Egg

Pokud ještě nemáte gril Big Green Egg, je nám líto! Vy, Vaše rodina i přátelé jste ochuzeni o nejrůznější božská jídla. Možná toto zelené vajíčko vypadá trochu legračně, ale nenechte se mýlit. Gril Big Green Egg je všestranný pomocník na vaření, který využívá technologie kosmického věku ke grilování, uzení a dokonce i pečení všeho, co si jen dokážete představit.

Gril Big Green Egg je ideální pro Den svatého Patrika, protože s tímto dnem dokonale ladí. Zelená barva grilu se perfektně propojí s ostatní výzdobou tohoto svátku. Spojte ho s pokrmem inspirovaným irskou kuchyní nebo zelenými nápoji a máte vystaráno.

big green egg

Nejen, že získáte skvělou chuť, ale můžete také přidat nádech zelené s nástroji na vaření Big Green Egg. Použijte je ke grilování oblíbených jídel, jako je kukuřičný klas, chřest a další. A proč nepřidat chutné irské speciality jako je irská národní pochoutka bramborové placky – boxty. Ty se obvykle podávají k snídani s vajíčky, slaninou a fazolemi. Nebo irský hovězí guláš s pivem Guinness (Irish Beef and Guinness Stew).

Big Green Egg

Tento všestranný grill zvládne cokoli. Masožravci, býložravci, všežravci – na oslavě svatého Patrika můžete na Big Green Egg připravit něco pro každého a bude to šťavnaté a chutné. Tento zelený grill bude dokonalým doplňkem každé party, setkání nebo rodinného večera s grilováním.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit