Pizza na grilu? Žádný problém

Myslíte si, že dokonale upečená pizza s tenounkým křupavým těstíčkem se dá udělat jen v tradiční poctivé peci, nebo aspoň v troubě? Chyba lávky. S našimi pizza kameny si uděláte dokonale propečenou pizzu i na svém zahradním grilu.  

Konec pizzerií v Čechách?

Pizza kameny jsou jedinečným doplňkem pro kotlovéplynovéelektrické grily Weber, díky kterému si budete moct kdykoliv dopřát pravou italskou pizzu, aniž byste museli vyrazit do nejbližší pizzerie. Pizza kameny lze navíc využít nejen k přípravě tradičního italského pokrmu, ale se stejným úspěchem na nich můžete péct slané i sladké koláče.  

Malé i velké, kulaté i hranaté

V naší nabídce najdete pizza kameny pro všechny druhy grilů Weber, s výjimkou malých cestovních grilů Go-Anywhere na plyn a na dřevěné uhlí. Je tedy jedno jestli máte malý nebo velký gril, z naší nabídky pizza kamenů si vždy vyberete ten pravý. Můžeme vám nabídnout keramické pizza kameny v různých velikostech, dále kameny na pizzu s odolného cordieritu, kameny opatřené kovovými madly pro snadnější manipulaci a také speciální hranaté kameny na pizzu. Každý si vybere a na každého se dostane.

Pizza kameny z naší nabídky

3
img-0169
4
img-0173
5
img-0177
pizza-a