Plynová udírna Broil King - nově na naší prodejně!

Abychom našim zákazníkům mohli nabídnou maximum, co se na trhu s udírnami nabízí, věnujeme spoustu času jeho průzkumu. Jako další z oblíbených udíren se ukázaly plynové udírny. Nás nejvíce zaujala plynová udírna Broil King, kterou od dnešního dne najdete i vystavenou na naši prodejně s grily a udírnami v Tachlovicích

plynová udírna broil king

Udírna má moderní černý vzhled - matný materiál navíc zajistí, že na udírně nebude vidět každá šmouha. Dvouplášťová konstrukce udírny výborně izoluje. V udírně můžete udit téměř čímkoliv - bude fungovat na různé velikosti udících štěpek, udících lupínků, špalíčků i briket. 

plynová udírna Broil King

Plynová udírna je již v základu perfektně vybavená - součástí jsou 4 nerezové rošty, 1 rošt na žebra a 16 háčků na zavěšení masa. Ve spodní části je pak nádoba na udící štěpky, nádoba na vodu a na odkapávání přebytečného tuku z uzeného masa. 

udírna broil king

K udírně pomocí připojovací sady - která je součástí balení - naprosto jednoduše připojíte 5 kg i 10 kg PB láhev. 

udírna broil king

Ať se zajímáte o dřevěné udírny, elektrické udírny s manuálním či digitálním ovládáním, peletové udírny, udírny s prosklenými dvířky, udírny na dřevěné uhlí a nově i plynové udírny, neváhejte si k nám udělat výlet, určitě nebudete zklamáni!

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit