Chybí Vám originální vánoční dárek pro milovníka grilování?

Kurz grilování na grilech Big Green Egg je konečně tady!

Pojďte si s námi užít grilování na keramických grilech Big Green Egg!

Narazili jste na našich stránkách na keramický gril Big Green Egg? Jste fanoušky zelených vajíček? Rozhodujete se o jeho koupi a zajímá Vás, co vše tento zelený zázrak dokáže? Máte zelené vajíčko doma a chtěli byste se dozvědět více o možnostech jeho využití? Připravili jsme pro Vás jedinečnou příležitost vyzkoušet si zelená vajíčka na vlastní kůži - kurz grilování pouze a jen na grilech Big Green Egg.

Kurz grilování Big Green Egg

Kurz grilování, který bude pořádaný v květnu 2020 v prostorech naší prodejny s grily Big Green Egg v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), povedou profesionální kuchaři za asistence technických poradců přímo od společnosti Big Green Egg ČR.

Nemáte ještě vánoční dárek pro milovníka grilování? Kurz zaměřený pouze a jen na grilování na grilech Big Green Egg pro něho bude opravdu originálním dárkem.  Naučí se zde nové a vynikající recepty za asistence profesionálních kuchařů a sám si vyzkouší grilování na různých velikostech zelených vajíček. Dárkem mu tedy bude perfektní zážitek, který od Vás obdrží ve formě krásného dárkového poukazu.

S celým kolektivem se na Vás budeme velice těšit a věříme, že si společné grilování skutečně užijeme!

kurz-9
kurz-grilovani-big-green-egg-0020
kurz-grilovani-big-green-egg-0021
kurz-grilovani-big-green-egg-0003

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit