Poslední volná místa na kurz grilování

Máte rádi grilování a rádi byste se v něm zdokonalili? Toužíte vyzkoušet si grilování na špičkových moderních grilech? Chcete se učit od opravdových profíků? V pondělí 11. června od 16:00 máte jedinečnou příležitost. V zahradních prostorech naší prodejny Weber World Vladeko v Tachlovicích proběhne další díl z cyklu kurzů grilování pro zákazníky a nám zbývá posledních pár míst. Co říkáte, přidáte se do našeho kurzu? Zbývá pár posledních míst.  

Léty prověřená akce

Kurz grilování Weber Grilakademie je už hezkou řádku let zavedenou akcí a každý rok se ho pravidelně účastní desítky studentů. Kurz probíhá v příjemném prostřední zahrady našeho Weber Worldu v Tachlovicích, a to pod vedením sehraného dua profesionálních kuchařů Roberta Foukala a Davida Izáka.  

Staň se mistrem klasiky

Tématem druhého letošního kurzu bude klasické grilování. Těšit se tak můžete grilovanou rybu, uzená vepřová žebírka, hamburger s trhaným kuřecím masem, vepřový pupek a jako dezert sladkou pizzu s hruškami. Kapacita kurzu je z valné většiny naplněna, ale pár volných míst nám ještě zbývá. Takže pokud si chcete hned zkraje týdne udělat příjemné odpoledne s dobrý jídlem, ozvěte se nám. Zájem o vyšší grilovací vzdělání se můžou do kurzu přihlásit na našich webových stránkách anebo na mailové adrese linhartova@vladeko.cz. Cena kurzu klasického grilování pro jednu osobu je 1 900 korun.

img-1507
img-8589
img-8595
img-8536
img-8585
img-8591
img-8593
img-1444
img-1414
img-1400
img-1427