Přijďte se podívat na prémiové peletové grily Louisiana Legacy. Neprohloupíte!

„Novinka, která k nám dorazila na poslední chvíli!“ Přesně tak bychom mohli nazvat nové peletové grily Louisiana z řady Legacy. Tyto peleťáky máme pro Vás přichystané na naší prodejně v Tachlovicích ve dvou velikostech, a to Louisiana Legacy 800 a Louisiana Legacy 1200.

Louisiana grily na pelety spadají pod značku Pit Boss. Jedná se ovšem o prémiové modely. Oba modely jsou inovovány a vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Už při prvním pohledu na ně vidíme, že se nejedná o žádné drobečky, menší bráška váží 126 a větší celých 138 kg. Výška grilovacího roštu je: 90 cm což umožnuje pohodlnou přípravu jídla bez nepříjemného hrbení. Když už jsme u toho pohodlí, modely Legacy jsou vybaveny řídící jednotkou, kterou můžete propojit s Vaším chytrým telefonem pomocí Wi-Fi nebo Bluetooth a grilování máte vždy pod dohledem. Ke grilu dostanete navíc dvě teplotní sondy.

Peletový gril Louisiana Legacy

Tyto grily jsou opravdu precizní kousky. Díky robustní konstrukci a gumovým kolečkám je manipulace s nimi procházkou růžovým sadem. Uvnitř grilu naleznete zabudované světlo, díky kterému Vás při grilování nebude omezovat ani pozdější hodina. Konstrukce grilu je dvouplášťová, tudíž je zajištěno, že Vám za dlouhých podzimních večerů nebude utíkat teplo z grilu pryč. Minimální únik tepla spolu s dlouhodobou výhřevností Vám umožní grilovat metodou Low and Slow a naplno si vychutnáte pravé americké BBQ.

Peletový gril Louisiana Legacy

Nerezový rošt grilu se Vám bude pohodlně čistit a můžete jej klidně strčit do myčky. Navíc nerezový roště vydrží při správné údržbě spousty let jako nový. Gril je konstruován tak, abyste si mohli regulovat přímou i nepřímou zónu, což rozhodně přijde vhod, pokud jako já milujete pořádný steak. V balení těchto grilů naleznete i celo-litinovou planchu. S tímto nástrojem budete naprostý mistr grilu. Grilování zeleniny nebo mořských plodů již nebude překážkou. Dřevěné grilovací pelety dodají Vašemu pokrmu potřebnou chuť a aroma. Můžete vybírat z různých druhů v zavilosti na připravovaném pokrmu. 

Litinový tál v grilu Louisiana Legacy

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit