První jarní kurz grilování s grily Big Green Egg úspěšně za námi!

V zahradě patřící k naší prodejně s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích se ve čtvrtek 23. března 2023 uskutečnil první jarní kurz grilování na keramických grilech Big Green Egg pro zákazníky a obdivovatele těchto zelených vajíček. Kurz jako vždy vedl profesionální kuchař a expert na zelená vajíčka Daniil Gorovoj.

kurz grilování na big green egg

Tento kurz grilování je pro účastníky skvělou příležitostí naučit se nové techniky grilování či uzení  na keramických grilech Big Green Egg. Zkušení kuchaři a experti na grilování na grilech Big Green Egg, se svými znalostmi a zkušenostmi pomohou účastníkům rozšířit jejich grilovací dovednosti a zlepšit své výsledky při grilování.  

kurz grilování na big green egg

Během kurzu se účastníci naučili připravovat různé druhy masa, ryb i zeleniny pomocí různých technik, jako jsou například low and slow, direct grilling nebo indirect grilling. Kromě toho se účastníci dozvěděli více o výběru správného dřeva pro grilování, používání různých druhů přísad a BBQ koření. Nebylo opomenuto ani to nejdůležitější a to, jak s právně a bezpečně s keramických grilem zacházet, aby vydržel i pro příští generace. 

kurz grilování na big green egg

Účastníci kurzu si také vyzkoušeli přípravu několika receptů - například hovězího steaku s batátovým pyré, kachních jater na víně Marsala s kváskovým chlebem, vepřové rolády po Toskánsku i brambor na ohni.

kurz grilování na big green egg

Pokud i vy máte zájem se naučit nové techniky grilování a ochutnat nové recepty, nebo vám je snad jen líto, že jste letošní první kurz grilování prošvihli, nic si z toho nedělejte. Další kurzy grilování se uskuteční na tradičním místě, a to v prostorech zahrady naší prodejny s grily Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97:

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit