První podzimní kurz grilování na grilech Big Green Egg úspěšně proběhl, těšte se na další!

Včera, ve čtvrtek 22.9.2023, jsme v zahradě naší prodejny Vladeko v Tachlovicích uspořádali první podzimní kurz grilování na keramických grilech Big Green Egg. A jak to vypadalo? Bylo to, ostatně jako vždy, skvělé! Kurz vedl odborník přes keramické grily BGE Daniil Gorovoj a účastníkům ukázal, že grilování na keramických grilech opravdu není žádná věda. 

kurz grilování na big green egg

Pokud jde o grilování na těchto zelených vajíčkách, je toho hodně, co se dá naučit. Účastníci kurzu se dozvěděli spoustu nových technik, jak připravit maso, ryby nebo zeleninu. Ať už jde o techniku "low and slow", přímé grilování nebo nepřímé grilování či dokonce zauzování, díky kurzu bude pro Vás zacházení s Vaším grilem hračka. Samozřejmě jsme se bavili i o tom, jak vybrat správné dřevěné uhlí, jaké koření použít a jak se postarat o gril, aby nám sloužil co nejdéle.

kurz grilování na big green egg

A co jsme si vlastně grilovali? Vyzkoušeli jsme hovězí i vepřový steak s pečenou zeleninou v ohni, uzeného lososa s kuskusovým salátem a rukolovým pestem. A na závěr? Sladká buchta s tvarohem a povidly. Mňam!

kurz grilování na big green egg

Pokud přemýšlíte o koupi keramického grilu nebo doma keramický gril máte a chtěli byste se něco nového naučit, nebojte se - další kurz grilování na grilech Big Green Egg je naplánován na 5. října 2003 a těšit se na Vás budeme v naší prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit