Seznamte se s grily Napoleon

Příchod jara, který nám oznámilo mírně se zlepšující počasí, nám také říká, že začíná grilovací sezóna. A s novou sezónou přichází také čas nových grilů. Seznamte se proto s kolekcí kotlových a plynových grilů Napoleon.

Napoleon = komfortní grilování

V naší nabídce najdete jak velké plynové grily Napoleon, tak malé cestovní na plyn, ale i tradiční grily na dřevěné uhlí s velkým kotlem a poklopem, na kterých si užijete klasické grilování ve své nejryzejší podobě - rozžhavené uhlíky, atmosférický kouř, velký masivní rošt a samozřejmě spousta jídla a vychlazené pivo. Prostě klasika.

Naopak velké plynové grily Napoleon nabídnou svému uživateli takový komfort, jaký nemá kolikrát ani ve své domácí kuchyni. Samozřejmostí je velký, masivní grilovací rošt a výkonné plynové hořáky, ale grily Napoleon toho nabízí ještě mnohem víc. Jsou například vybaveny podsvícenými regulačními knoflíky a osvětlením pro grilovací plochu, takže se můžete do grilování pustit i za v pozdějších večerních a nočních hodinách. Pod grilem máte prostornou skříňku, kam můžete uložit nejen plynovou bombu, ale také všechny potřebné grilovací pomůcky a nářadí. Zkrátka s plynovými grily Napoleon poznáte grilování, jak jste ho ještě nezažili.

Drobné vychytávky, které potěší

Větší plynové grily mají kromě tradiční výbavy také několik zajímavých vychytávek, které u grilů jiných značek tak často nevidíte. Například v bočním pultíku mají některé modely nejen plynový hořák na přípravu omáček k masu, ale i zásobník na led, nebo třeba krájecí prkénko či otvírák na pivo

Grily pro venkovní kuchyně

Kromě klasických plynových a kotlových grilů pro vás máme ještě jednu specialitku. Napoleon přichází s vestavnými grily speciálně zkonstruovanými pro zabudování do venkovní kuchyně. Nejedná se tedy o kompletní samostojný gril, ale o „hlavu“ grilu s poklopem, grilovacím roštem a hořáky, která se posléze zabuduje do dřevěné venkovní kuchyně. Na výběr je několik druhů a velikostí.

Přijďte se na ně podívat

Ukázku nových grilů Napoleon si můžete prohlédnout v naší kamenné prodejně Vladeko, kterou najdete v obci Tachlovice (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97, kde máme několik Napoleonů vystavených a pokud budete mít nějaké dotazy, jeden z našich technických poradců je k vaší plné spokojenosti rád zodpoví.

100-4544
100-4645
100-4545
100-4646
100-4652

Aktuality

Archiv aktualit