To jste ještě neviděli – karmínově červený Genesis II E-410 Crimson

Na letošní Vánoce jsme si pro vás připravili něco skutečně exkluzivního – plynový gril Weber Genesis II E-410 Crimson v elegantní karmínově červené barvě.  

Špičkový plynový gril

Plynový gril Weber Genesis II E-410 Crimson je, co se týče rozměrů, výkonu a příslušenství totožný s klasickým modelem Genesis II E-410. Jedná se tedy o špičkový gril s nesmírně širokým uživatelským rozhraním, který navíc využívá ty nejmodernější technologie, které posouvají grilování zase o kus dál.  

Vánoční speciál

Genesis II E-410 Crimson se ale od klasické „410“ něčím odlišuje. Všimnete si toho na první pohled. Zatímco klasická Genesis II E-410 je oděná do černé barvy, vánočnímu speciálu Crimson dominuje karmínově červená barva. Ta mu dodává punc elegance a je vyzkoušeno, že dlouhý pohled na poklop grilu v době blížících se vánočních svátků vyvolává chuť na vánoční punč nebo svařené víno.  

Přijďte se k nám listopadu podívat

Pokud si budete chtít gril prohlédnout a nakouknout mu pod pokličku, stačí, když v průběhu listopadu zavítáte do naší kamenné prodejny Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde budeme mít gril vystavený. K ruce vám také bude jeden z našeho týmu technických poradců, který zodpoví každičký váš dotaz na červený Genesis II, i další grily a příslušenství Weber.

img-1103
img-1102
img-1109
img-1110
img-1104