Udírna Bradley Professional - udírna vhodná do i gastroprovozoven u nás na prodejně!

S příchodem chladnějšího počasí se všichni milovníci uzení začínají poohlížet po nových modelech, které by v nacházející sezóně splnily veškeré jejich požadavky. S vyvíjející se kvalitou udíren samozřejmě roste chuť a i požadavky kladené na udírny se zvyšují.  

Udírna Bradley Professional

Od dnešního dne je na naší prodejně v Tachlovicích k vidění udírna vhodná pro profesionály i do gastro podniků - digitální udírna Bradley Professional P10. V udírně se standardně griluje na 4 roštech, ale můžete si udící plochu rozšířit o další dva rošty. Udírna má vestavěný generátor kouře s programovatelným automatickým nastavením a s přesným ovládáním teploty. S naplněným zásobníkem briket dokáže udírna pracovat celých 10 hodin, aniž byste si jí museli všimnout. Z naší nabídky si můžete vybrat z velkého množství "příchutí" udících briket Bradley

Udírna Bradley Professional

Udírna má velmi jednoduché ovládání pomocí panelu umístěného na přední straně. Součástí udírny jsou i dvě teplotní sondy pro měření teploty uvnitř masa. Nás velmi zaujalo, že teplotní sondy se připojí do konektorů umístěných přímo v horní části udírny a teplotu promítají na digitální displej. Nikde Vám tedy nekoukají žádné nevzhledné drátky "přiskřípnuté" mezi dvířky udírny. 

Udírna Bradley Professional

Udírna má celkově velmi elegantní vzhled - nikam již nic nepřipojujete. Generátor kouře i zásobník na brikety jsou umístěny na boční straně udírny, za nerezovými dvířky s průhledným okýnkem pro sledování množství briket v zásobníku.  

Digitální udírna Bradley Professional

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit