Veletrh SPOGA+GAFA 2019 v Kolíně nad Rýnem byl plný grilů

Jako každý rok jsme se i letos vydali do Kolína nad Rýnem na veletrh Spoga+Gafa, kde jsme pro Vás chtěli získat co nejvíce informací o novinkách, které se aktuálně připravují a které najdete začátkem příští sezóny v nabídce našeho obchodu.

Na letošním veletrhu bylo vidět, že grilování jako životní styl je stále na vzestupu. Veletrh sestává z devíti hal, kdy celé dvě haly byly věnovány pouze grilům a jejich příslušenství, což jistě o něčem vypovídá. V letošním roce zde téměř nebyly k vidění kotlové grily, zato u plynových grilů byly změny a inovace vidět na každém kroku. Velké zastoupení zde letos měly grily Monolith, Campingazzelené vajíčko Big Green Egg a Napoleon, který sem přišel představit obměněnou řadu Rogue a větší volnost ve výběru barvy podsvícení ovládacích knoflíků. Se svou troškou do mlýna přispěly i značky udíren BorniakBradley a Masterbuilt.

Gril Napoleon

Velkým překvapením byla minimální účast společnosti Weber, který jako lídr na trhu grilování usnul na vavřínech a na veletrhu měl jen pár stanů, ve kterých promítal stará, nezajímavá, propagační videa grilů Pulse a Genesis II. Dominantou každého stanu bylo umístění nějaké věci, která se úzce pojí s Webřím grilováním. Proto nás velice překvapilo velké akvárium naplněné až po okraj dřevěnými peletami. Že by Weber chystal nový peletový gril?

Naším oblíbencem se stal malý přenosný gril Monolith Icon, který přes svou velikost dokáže neuvěřitelné věci. Líbila se nám možnost rozšířit tohoto prcka o velkou grilovací desku, která výrazně přesahuje přes okraj grilu. K této desce si můžete dokoupit wok sadu, kterou si opět výrazně rozšíříte spektrum možností využití grilu.

Monolith na veletrhu Spoga+Gafa

Na veletrhu bylo představena i nová značka příslušenství pro grilování, kterou Vám představíme v nejbližší době a jejíž výrobky připravujeme pro naše zákazníky již na letošní Vánoce. Bude se jednat o ideální dárky pro všechny, kteří milují klasické grilování na otevřeném ohni, avšak s velmi kvalitní výbavou.

img-20190902-120715
img-20190902-120907
img-20190902-122557

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit