Zahradní plynový gril nebo gril na cesty? Podívejte se na novou Planchu Pit Boss!

I když počasí venkovnímu grilování ještě nepřeje, rádi bychom Vám představili novinky letošní grilovací sezóny a těmi jsou plynové grily Ultimate Griddle Plancha od amerického výrobce Pit Boss. Grily Plancha s velkou litinovou deskou jsou neuvěřitelně populární po celé Americe a teď už se mohou těšit oblibě i v České republice.

Modely plynových grilů Pit Boss:

plynový gril plancha Pit Boss

A co dělá z těchto grilů tak skvělou volbu pro vaše grilování? V první řadě je to masivní litinová deska, která je skvělá pro přípravu masa, burgerů, mořských plodů, klobás, a dokonce i sladkých jídel jako jsou palačinky nebo lívance! Ať už plánujete malou oslavu nebo velkou grilovačku, tyto planchy Vám umožní grilovat díky několika hořákům spoustu jídel najednou.

plynový gril plancha Pit Boss

A co údržba? Snadné! Speciální špachtlí snadno odstraníte připečenou mastnotu a nečistoty z litinového povrchu. Grilovací šťávy pak odtékají do malého plechového kalíšku, který se snadno vyjme a vyprázdní.

plynový gril plancha Pit Boss

Další výhodou je, že tyto plynové grily jsou ideální pro ty, kteří mají omezený prostor. Malé rozměry a silný výkon dělají z Planchy Pit Boss skvělou alternativu pro balkony a terasy, ale i pro letní dovolenou nebo výlety k vodě.  

stolní gril plancha pit boss

Plynové grily Plancha se ale osvědčí i v jiných situacích. Například minimální nároky na údržbu a velkokapacitní grilovací plocha dělají z Planchy ideální gril pro stánkový prodej. K napájení se používají plynové bomby. Plynový gril Ultimate Griddle Plancha si spolu s další cca stovkou grilů a udíren můžete prohlédnout na vlastní oči v naší kamenné prodejně v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy).

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit