Zajistěte si dostatek pracovního prostoru u grilu díky našim novým venkovním kuchyním!

Grilujete často a rádi? Trávíte letní měsíce hlavně přípravou jídla na grilu? Musíte vždy stěhovat ven veškeré příslušenství? Chcete mít vždy vše na dosah ruky?

V tom případě by Vás mohly zaujmout naše robustní venkovní kuchyně. V nabídce aktuálně najdete kuchyně, které nadchnout jak milovníky dřeva s přírodní strukturou tak moderního designu v podobě černé kuchyně s nerezovou pracovní plochou.

Proč si vybrat venkovní kuchyni Acero Douglas? 

venkovní kuchyně acero
Venkovní kuchyně Acero Douglas je vyrobena z masivních modřínových prken s přirozenou strukturou a vzorem dřeva, což zajišťuje vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a dlouhou životnost. Navíc je opatřena ocelovým rámem vyrobeným ze čtvercových trubek 4x4 cm s černým práškovým nástřikem, čímž se zaručuje pevnost a stabilita. Dřevěná kuchyně Acero Douglas bude skvělým doplňkem na Vaši zahradu který doplní celkový vzhled zahrady.

Proč si vybrat venkovní kuchyni Cozze? 

venkovní kuchyně Cozze

Zahradní kuchyně Cozze v moderním černém designu s nerezovými komponenty je vyrobena z materiálu odolného vůči mastnotě, což zaručuje velmi snadnou údržbu. Pracovní deska o rozměrech 180 x 60 cm poskytne dostatek místa pro přípravu jídla i pro skladování příslušenství. Součástí kuchyně je integrovaný odpadkový koš, držák na kuchyňské utěrky a praktické háčky na zavěšení příslušenství.

S venkovní kuchyní získáte ideální prostředek pro grilování a přípravu pokrmů venku, který splní všechna vaše očekávání a ještě víc. Nečekejte a vybavte si svou zahradu tímto skvělým doplňkem ještě dnes!

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit