Dají se části grilu Master 3 Series Woody umýt v myčce na nádobí?

Dobrý den, z vašeho e-shopu mě zaujal gril Master 3 Series Woody, u kterého mimo jiné uvádíte, že část grilu lze umýt v myčce na nádobí. Které části grilu jsou omyvatelné v myčce? A jsou tyto části volně vyjímatelné nebo se musí odšroubovat? Děkuji za odpověď.
18.12.2018 Filip Č.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Poptávaný gril, Campingaz Master 3 Series Woody, patří ke grilům vybaveným funkcí InstaClean. Ta spočívá v tom, že grilovací vana se skládá z jednotlivých částí, které je možné z grilu vyndat a umýt v klasické myčce na nádobí. Jednotlivé části grilovací vany jsou zcela volně vyjímatelné a žádný šroubovák ani další nářadí potřebovat nebudete. Všechny díly jsou očíslované, takže není problém je po umytí v myčce vrátit zpátky na své místo.

V případě, že bude váš zájem o plynový gril Campingaz Master 3 Series Woody trvat, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Oslovit nás můžete například prostřednictvím naší zákaznické linky, dále je vám na našem webu k dispozici kontaktní online formulář anebo nás můžete přijet navštívit do naší kamenné prodejny v Tachlovivích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde můžete vše, co vás zajímá, probrat s jedním z našich odborných poradců.

img-5137
img-5127
img-5139
img-5128

Aktuality

Archiv aktualit