Jaká litinová poklice pasuje na litinový hrnec Campingaz Culinary Modural?

Dobrý den, chci se zeptat, zda mi bude pasovat poklice Lodge 30 cm, na litinový hrnec Campingaz Culinary Modular? Děkuji.
02.12.2020 Katka L.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Litinovou poklici Lodge 30 cm můžete bez problémů použít na litinový hrnec Campingaz Culinary Modular. Rozměrově to sice není úplně stoprocentní, nicméně je použitelná. Poklice se nekýve, rozměrově dobře na hrnci sedí, bohužel kvůli jiným rozměrům hrnce bude v jedné části milimetrový rozdíl. Tento rozdíl není nijak patrný a opravdu nevadí pro běžné používání.

Litinové nádobí Lodge

V případě, že budete mít další otázky ohledně litinového nádobí Lodge nebo jakéhokoliv příslušenství Campingaz, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. Neváhejte nás kontaktovat za každé situace. Žádný dotaz pro nás není mimo mísu.

Litinová poklice Lodge