Jaký koupit náhradní rošt do grilu Campingaz gril 3 Series Woody LD?

Dobrý den, lze ke grilu Campingaz 3 Series Woody LD koupit litinový rošt? V základu je pouze smaltovaný ocelový a my bychom rádi grilovali na litině. Dále bych potřeboval do grilu dokoupit nové ochrany hořáků. Děkuji.
21.06.2022 Radovan L.

Naše odpověď:

Grilování zdar! Ano, k plynovému grilu Campingaz 3 Series Woody si můžete dokoupit litinový rošt vyměnitelným středem. Ten Vám dokonale poslouží při grilování na příslušenství z nabídky Culinary Modular:      

Rošt je vyrobený z litiny dobře absorbující teplo, které pak vede dál do masa. Obě tyto vlastnosti dělají z litiny materiál, na kterém se skvěle zatahuje maso.

litinový rošt do grilu campingaz

Litinové rošty pro Campingaz 3 a 4 Series Culinary Modular 

plynový gril campingaz 3 series

Na pravou část grilovací plochy Vám pak můžeme nabídnout litinový rošt a rozptylovač tepla pro grily Campingaz 3 Series. Rozptylovač tepla slouží nejen k distribuci tepla směrem k roštům, ale také jejich ochraně. Tuk, který bych kápnul na hořáky, by totiž mohl vzplanout a ohrozit vás během grilování. Můžete ale samozřejmě zakoupit i samotné rozptylovače, které také najdete v nabídce na našem e-shopu.

litinový rošt v grilu campingaz

Místo malého roštu s rozptylovačem lze také do grilu umístit tál, který má na jedné straně vroubky, pro vytvoření mřížky a na druhé straně je hladký pro snazší míchání menších kusů nebo pro smažení volských očí.

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů Campingaz nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-rost-a-rozptylovace-tepla-do-grilu-campingaz-gril-3-series-woody-ld
2-rost-a-rozptylovace-tepla-do-grilu-campingaz-gril-3-series-woody-ld
3-rost-a-rozptylovace-tepla-do-grilu-campingaz-gril-3-series-woody-ld