Jaký obal pasuje na Campingaz Class 3 RBS LD?

Dobrý den, chci si u vás pořídit plynový gril Campingaz Class 3 RBS LD, můžete mi pro tente model doporučit nějaký ochranný obal, aby gril mohl přes léto stát venku? Děkuji za odpověď.
18.06.2019 Jana K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Pro vámi poptávaný gril, Campingaz Class 3 RBS LD, vám můžeme doporučit univerzální povlak na gril XXL. Obal má černou barvu a je vyroben z neprodyšné PVC tkaniny. Obal stojí 1 349 a na našich webových stránkách jej snadno dohledáte pod katalogovým číslem 2000031421. Další variantou může být ochranný obal na gril Premium XXL. Obal má tmavě šedou barvu a poskytuje grilu ještě vyšší stupeň ochrany než univerzální povlak. Ochranný obal na gril Premium XXL prodáváme za cenu 1 799 korun a v našem internetovém obchodě jej dohledáte pod katalogovým číslem 2000027836.

V případě, že si některý z nabízených obalů vyberete, nebo kdybyste se chtěla zeptat ještě na něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře anebo nás můžete vyhledat v naší prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

Aktuality

Archiv aktualit