Jde otočit koncovku pro přívod plynu?

Dobrý den, rád bych si od vás koupil dvouplotýnkový vařič 400-S STOVE. Jak je to s koncovkou pro přívod plynu. Je možné ji otočit jiným směrem?
28.06.2022 Pavel J. 

Naše odpověď:

plynový vařič campingaz

Dobrý den, Pavle. Děkujeme za otázku, nicméně Vás musíme zklamat. Koncovku pro přívod plynu u vařiče Campingaz 400-S není možné nikterak otočit či posunout. Rozumíme tomu, že pro člověka s větší rukou může být nasazení připojovací sady v tomto malém prostoru obtížné. Kdyby byl přívod otočený na druhou stranu, směrem od vařiče, šlo by to výrazně snadněji.

Aby se Vám připojovací sada k plynovému vařiči nasazovala snáz, doporučujeme její konec namočit na pár minut do horké vody. Tím dojde ke změkčení materiálu a nebude potřeba tolik síly. 

plynový vařič campingaz

Hadici následně upevněte ke koncovce sponou pro bezpečnější přenos plynu. Hadici se snažte nasadit nejhlouběji jak to půjde.  

plynový vařič campingaz

K hořáku je možné pomocí standardní připojovací sady připojit lahev s obsahem:         

Jedná se o nejběžnější lahve, které jsou dostupné i na většině benzínových pump. Jakmile Vám náplň v lahvi dojde, je možné lahev na některém z prodejních míst vyměnit na plnou.  

plynová kartuše campingaz

Vědeli jste že…

…kromě plynových lahví můžou být vařiče a grily Campingaz poháněny i takzvanými kartušemi? Jedná se o malé, lehké plynové nádobky vhodné například na cesty. Kartuše lze připojit k zařízením označených CV

V případě, že budete mít další otázky ohledně plynů Campingaz nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-jak-otocit-koncovku-pro-privod-plynu
2-jak-otocit-koncovku-pro-privod-plynu
3-jak-otocit-koncovku-pro-privod-plynu
4-jak-otocit-koncovku-pro-privod-plynu