Je možné dokoupit litinovou grilovací desku ke grilu Campingaz 3 Series?

Dobrý den, vlastním gril Campingaz Series 3. Lze k němu dokoupit malá grilovací deska o rozměrech 45,5 x 21,5 cm?
08.07.2021 Lukáš H.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Je pravdou, že výrobce plynových grilů Campingaz zmíněné desky vyrábí, nicméně je dodává pouze jako základní výbavu k určitým modelům grilů. Deska je obustranná a je tak na Vás, zda budete pracovat s vroubkovanou částí, aby maso a zelenina dostala během grilování stylový vzor, nebo ho otočíte hladkým povrchem vzhůru což přijde vhod pokud restujete například najemno nakrájenou cibulku s kterou by se po ploše se vzorem manipulovalo těžko. Bohužel jak jsem již zmínil, samotnou desku objednat nelze. 

litinová deska campingaz

Litinová deska Campingaz

Možná Vám ale přijde vhod grilovací deska Plancha, kterou lze nahradit větší levý rošt. Jedná se o skvělou alternativu, pokud grilujete menší kousky a máte strach, že by vám propadly skrze původní mřížkovaný rošt, což se Vám u Planchy stát nemůže!

plancha ke grilu campingaz

Pouze ilustrační foto: dva tály vedle sebe do plynového grilu umístit nesmíte, NIKDY!

plancha ke grilu Campingaz

Pokud máte v plánu levou část grilu vybavit Planchou namísto původního mřížkovaného roštu, tak zmíněný rošt si rozhodně uschovejte. Kromě toho, že Vám bude vytvářet na mase a všem co grilujete krásný vzor, tak Vám umožní použít v grilu hned několik doplňků. Jedná se totiž o grilovací rošt Culinary Modular.

litinový rošt culinary modular

Jak můžete vidět na obrázku výše, rošt Culinary Modular disponuje kulatou částí, kterou lze vyjmout. Otvor pak zaplníte příslušenstvím, které se Vám nejvíce hodí pro přípravu Vašeho oblíbeného jídla. Kupříkladu litinový hrnec s poklicí 7,5l vyrobený z čisté litiny je perfektní pro přípravu domácího guláše.

litinový hrnec v litinovém roště culinary modular

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Aktuality

Archiv aktualit